Şair Şükrü Erbaş’ı tacizle suçlayan kadın yalan söylediğini açıklayarak özür diledi

0 0
Read Time:1 Minute, 23 Second

Fadime Öncü, tacizle suçladığı Şair Şükrü Erbaş hakkında “yalan söylediğini” açıklayarak özür diledi. Erbaş, “Bildiğim şu ki öfkem hiç geçmeyecek” dedi.

Şair Şükrü Erbaş’ı tacizle suçlayan ve isminin Fadime Öncü olduğunu söyleyen kadın, yalan söylediğini ve pişman olduğunu açıklayarak özür diledi. Erbaş, söz konusu mesajları paylaşarak, “Bildiğim şu ki öfkem hiç geçmeyecek. Bu çirkinliğe sizi muhatap ettiğim için özür dilerim” dedi.

Twitter’da “Kültürsüz Ayrık Otu” adlı hesabın sahibi, isminin Fadime Öncü olduğunu belirterek, daha önce tacizle suçladığı Şair Şükrü Erbaş’tan, yalan söylediği için pişman olduğunu açıklayarak özür diledi. Erbaş, “Kültürsüz Ayrık Otu” adlı kullanıcı hakkında dava açtığını hatırlatarak, “Zindana dönmüş beş ay. Yargılama sürecinin sonucu, bu ‘özür’ metni. Bildiğim şu ki öfkem hiç geçmeyecek” yorumunu yaptı. Erbaş, iddia yüzünden sosyal medyada tepki almıştı.

“GERÇEKLE İLGİSİ YOK, SONRADAN DERİN PİŞMANLIK DUYDUM”

“Kültürsüz Ayrık Otu” adlı hesabın kullanıcısı Öncü, 14 Nisan’da yaptığı paylaşımda, “Ben Twitter’daki kullanıcı adımla Fadime Öncü… 9 Aralık 2020’de Twitter hesabımdan yaptığım bir paylaşımda, onlarca kadından birisi de benim diyerek, Şükrü Erbaş tarafından evine davet edildiğimi, dolaylı olarak taciz edildiğimi yazdım. Bunun gerçekle ilgisi yoktur. Çocukluğumda yaşadığım taciz ve psikolojik sorunlar beni, insanların onuruyla oynayan çirkin, yıkıcı bir suçlama yapmaya götürmüştür. Sonradan derin pişmanlık duydum. İşlediğim suçu kabul ediyorum. Kamuoyu önünde özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

“ÖFKEM HİÇ GEÇMEYECEK”

Şair Şükrü Erbaş, özür metnini Instagram hesabından paylaşarak, “Benim sevgili arkadaşlarım… Bir ‘özür’ metni paylaşıyorum. Twitter kullanmadığım için, Facebook sayfamı da Facebook kapattığı için çaresiz burada paylaşacağım. Bu kadın, aralık başında attığı bir tweette beni, kendisini eve çağırarak taciz etmekle suçlamıştı. Dava açmıştım. Zindana dönmüş beş ay. Yargılama sürecinin sonucu, bu ‘özür’ metni. Bildiğim şu ki öfkem hiç geçmeyecek. Bu çirkinliğe sizi muhatap ettiğim için özür dilerim” yazdı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir